نظرات و پیشنهادات نقشه سایتپرسش های متداولEnglish
 
معرفی سازمان
 
در یک نگاه
         
اخبار
رایزن بازرگانی سابق ایران در عمان:
صادرات غیر نفتی امری مقدس است
رایزن بازرگانی سابق ایران در عمان با اشاره به این که فعالیت و زحمات فعالان تجاری در حوزه صادرات غیر نفتی امری مقدس به شمار می رود، گفت: صادرات باعث رونق اقتصادی، اشتغال، حفظ کانون خانواده نیروی کار واحدهای تولیدی می شود.
 ١٣:٠٩ - 1398/07/24
مديرعامل صندوق ضمانت صادرات در آستانۀ روز ملی صادرات:
استراتژی‌های مهم بازرگانی در دورزدن تحريم
به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران به نقل از روزنامه شرق، افروز بهرامی در آستانۀ روز ملی صادرات از خدمات صندوق ضمانت صادرات در حوزه‌های مختلف خبر داد.
 ١٥:٥٨ - 1398/07/22
کمالی اردکانی تشریح کرد:
اوضاع ایران در صادرات به کشورهای عربی و آفریقایی
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران معتقد است که ایران می‌تواند با یک برنامه‌ریزی جامع، تا ۵۰ میلیارد دلار نیاز وارداتی کشورهای عربی منطقه را تأمین کند.
 ١٥:١٩ - 1398/07/20
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی، در نشست با صادرکنندگان و تشکل های صادراتی با مسئولین ارشد حوزه تجارت کشور به مناسبت روز ملی صادرات گفت:
دفتر مقابله با تحریم ها در حوزه ی صادرات در سازمان توسعه تجارت ایران تشکیل میشود / صدور بعضی از بخشنامه‌ها برای پاسخگویی مناسب و بهنگام به تحریم‌ها بوده است
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، حسین مدرس خیابانی در این نشست با تاکید بر اینکه امروز تولید و صادرات مساله اول کشور است، اظهار داشت: صادرکنندگان در قامت خط شکنان جنگ اقتصادی خواب دشمنان را آشفته کرده اند و ظرفیت های تولیدی را به کار گرفته و اشتغال ایجاد کرده اند.
 ١٤:٣٩ - 1398/07/20
زادبوم در حاشیه افتتاح نوزدهمین نمایشگاه صنعت:
تولید کشور با قدرت در حرکت است
معاون وزیر صمت و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران، در مراسم افتتاح نوزدهمین نمایشگاه صنعت، گفت: افزایش 22.5 درصدی صادرات از لحاظ وزنی، نشان‌دهندۀ حرکت پر قدرت واحدهای تولیدی کشور است.
 ١٣:٤٣ - 1398/07/20
زادبوم در نشست صمیمانه با صادرکنندگان عنوان کرد:
سازمان توسعه تجار ایران خانۀ صادرکنندگان است
در نشست هم اندیشی دستگاههای اجرایی با صادرکنندگان و تشکل‌های صادراتی در محل سازمان توسعه تجارت ایران با حضور قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی، معاون وزیر و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران، این سازمان را خانۀ صادرکنندگان عنوان کرد.
 ١١:١٨ - 1398/07/20
معاون امور اقتصادی و بین الملل اتاق تعاون ایران در آستانۀ روز ملی صادرات عنوان کرد:
صادرات تلفیق علم و هنر
معاون امور اقتصادی و بین الملل اتاق تعاون ایران صادرات را علم و هنر توأمان دانست و گفت: باید مجهز به دانش صادراتی روز باشیم تا بتوانیم در بازارهای بین‌المللی حضور پایدار داشته باشیم.
 ١١:١٩ - 1398/07/17
 
 
گزارش تصویری