صفحه اصلی > اخبار 
در جمع اعضای تشکل‌های تولیدی و صادراتی کاشی و سرامیک استان یزد مطرح شد
استراتژی حضور مستقیم در بازار پاکستان در پیش گرفته شود
سرپرست معاونت توسعه بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت ایران با بیان اینکه استان یزد قطب تولید و صادرات کاشی و سرامیک کشور است، گفت: صادرات کاشی و سرامیک کشور سالانه بالغ بر450 میلیون دلار است که بازار عراق، افغانستان و پاکستان عمده‌ترین بازارهای این محصولات محسوب می‌شوند و استان یزد حضور فعالی در این بازارها دارد.
 ١٦:١٦ - 1398/10/28
کارگاه آموزشی آشنایی با اتحادیه اقتصادی اوراسیا برگزار شد
شبکه‌سازی گسترده برای تجارت با اوراسیا
کارگاه آموزشی آشنایی با اتحادیه اقتصادی اوراسیا و موافقتنامه منعقد شده با این اتحادیه از سوی سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد.
 ١٠:١٠ - 1398/10/28

اعطای مشوقهای صادراتی به صادرکنندگان
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، عصر امروز با فعالین اقتصادی حوزه تجارت استان هرمزگان به بررسی مشکلات حوزه بازرگانان و تجار پرداخت.
 ٢٠:٤٧ - 1398/10/26

سازمان توسعه تجارت ایران، مسئول سیاستگذاری نمایشگاه‌های تجاری در داخل و خارج کشور
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، از تدوین و ابلاغ دستورالعمل سیاستگذاری و صدور مجوز برگزاری نمایشگاه‌ها در داخل و خارج از کشور و همچنین ساماندهی مراکز نمایشگاهی در آینده نزدیک خبر داد.
 ١٧:٢٧ - 1398/10/26
معاون وزیر صمت و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران:
صادرکنندگان به سمت تولید صادراتی بروند
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: میزان صادرات از استان هرمزگان در ۹ماهه امسال از میانگین کشوری رشد زیادی داشته و این افتخاری برای کشور است، لذا صادرکنندگان این استان به سمت تولید صادراتی بروند.
 ١٥:٣٣ - 1398/10/26
بر اساس برنامه‌ریزی سازمان توسعه تجارت ایران صورت می‌گیرد:
اعزام هیات تجاری_آموزشی به نمایشگاه گلفود امارات متحده عربی
مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی گفت: سازمان توسعه تجارت ایران در راستای توسعه تجارت خارجی کشور و همچنین برنامه توانمندسازی بنگاههای کوچک و متوسط ، برنامه ریزی اعزام هیات تجاری آموزشی به نمایشگاه گلفود در امارات متحده عربی از 27 تا ۳۰ بهمن ماه سالجاری را در دستور کار خود قرار داده است .
 ١٥:١٤ - 1398/10/26
در پیش جلسه ستاد توسعه صادرات مطرح شد:
نقش اثرگذار تشکل‌های صادراتی در ستاد توسعه صادرات
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم، با اشاره به پیگیری‌های انجام شده در خصوص تصویب ستاد توسعه صادرات در هیات دولت و اعطای اختیارات اصل ۱۲۷ قانون اساسی به ستاد فوق الذکر، تسریع در ابلاغ مصوبه مذکور را با اهمیت توصیف کرد.
 ١٤:٥٧ - 1398/10/25
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست صمیمانه با مدیران سازمان توسعه تجارت ایران:
صادرات، پیشران توسعه و اقتصاد کشور است
رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست صمیمانه با رئیس کل، معاونان و مدیران سازمان توسعه تجارت ایران صادرات را پیشران توسعه همه‌جانبه کشور عنوان کرد و مسئولیت سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان متولی و فرمانده واحد تجارت خارجی را حائز اهمیت دانست.
 ٢٠:٥١ - 1398/10/24
رئیس کل سازمان توسعه تجارت اعلام کرد:
ستاد توسعه صادرات با ابلاغیه معاون اول آغاز به کار می‌کند
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: ستاد توسعه صادرات همچون ساختار ستاد تنظیم بازار قرار است طی روزهای آینده با دستور معاون اول رئیس‌جمهور راه‌اندازی شود.
 ٢٠:٤٩ - 1398/10/24
حمید زادبوم با اشاره به برگزاری همایش ملی استاندارد صادراتی خبر داد
حل مشکلات صنایع صادرات‌گرا در حوزه کیفیت و استاندارد
حمید زادبوم، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در حاشیه کارگروه کیفیت و استاندارد با بیان اینکه کمک به مشکلات صادرکنندگان در حوزه کیفیت و استاندارد صادراتی، عزم ملی می‌خواهد، فلسفه آغاز به کار مجدد این کارگروه را هماهنگی و همکاری با کلیه مجموعه‌های فعال در حوزه صادرات و کمک به مرتفع کردن مشکلات واحدهای تولیدی صادراتی در این حوزه دانست.
 ٢٠:٤٥ - 1398/10/24
سرپرست معاونت توسعه بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت ایران تاکید کرد:
فرماندهی واحد تجاری با ایجاد ستاد توسعه صادرات و افزایش اختیارات شورای‌عالی صادرات غیرنفتی
سرپرست معاونت توسعه بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت ایران با بیان اینکه اگر اختیارات ماده 138 قانون اساسی به شورای‌عالی توسعه صادرات غیر نفتی برگردد و ستاد توسعه صادرات نیز تشکیل و مصوبات آن براساس اختیارات ماده 127 قانون اساسی اجرایی شود، می توان اذعان داشت که فرماندهی واحد تجاری ایجاد ‌شده و انسجام و سرعت در تصمیم‌گیری‌های مرتبط با امور صادرات اتفاق می‌افتد.
 ١٠:٤٧ - 1398/10/24

برگزاری نخستین جلسه میز کالا- کشوری عراق
سرپرست دفتر عربی آفریقایی از برگزاری نخستین جلسه میز کالا- کشوری عراق با هدف بررسی مشکلات و راهکارهای توسعه صادرات محصولات کشاورزی و مواد غذایی به این کشور در سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد.
 ١٠:٤٥ - 1398/10/24
هفتمین کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و قطر برگزار می‌شود
توسعه روابط تجاری و اقتصادی با قطر
هفتمین کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و قطر طی سه ماه آینده در تهران برگزار می‌شود.
 ١٠:١٥ - 1398/10/23
با هدف بررسی مشکلات حوزه استاندارد صادراتی
همایش استاندارد و کیفیت صادراتی برگزار می‌شود
همایش استاندارد و کیفیت صادراتی با هدف بررسی مشکلات حوزه استاندارد صادراتی در سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می‌شود.
 ١٠:١١ - 1398/10/23
اولین میز محصولات پلاستیک ایران در سازمان توسعه تجارت ایران
بررسی وضعیت صادرات و واردات محصولات پلاستیکی
اولین میز محصولات پلاستیک ایران در سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، اولین میز محصولات پلاستیک ایران با حضور شرکت‌های ممتاز و نمونه صادراتی و اتحادیه ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران به منظور بررسی مشکلات صادرات با حضور فرهاد نوری، سرپرست معاونت توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد.
 ١٠:٠٨ - 1398/10/23

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>