صفحه اصلی > اخبار 


 

 
به همت دفتر توسعه صادرات خدمات و محصولات دانش بنیان برگزار شد:
دورۀ آموزشی رایگان برای شرکت‌های دانش‌بنیان تهران و البرز

 

مدیر کل دفتر توسعۀ صادرات خدمات و محصولات دانش‌بنیان از برگزاری دوره آموزشی مقررات صادرات و واردات مختص شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک های علمی و فناوری استان‌های تهران و البرز خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، محمود اسکندری با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای توانمند سازی شرکت‌های دانش بنیان برای ورود و ماندگاری در بازارهای هدف صادارتی، دوره آموزشی مقررات صادرات و واردات مختص شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک های علمی و فناوری استانهای تهران و البرز در محل سازمان توسعه تجارت ایران برگزار گردید.

وی افزود: در این دوره آموزشی رایگان نکات تخصصی و لازم مرتبط با فرآیند صادرات و واردات در قالب سر فصل‌های اصلی این حوزه شامل ثبت سفارش در سیستم ثبتارش و سامانه جامع تجارت، تأمین منشأ ارز، سامانه نیما (معاملات و مبادلات ارزی)، اخذ کارت بازرگانی و مطالب دیگری در این خصوص، توسط ناصری، رئیس گروه تنظیم مصوبات دفتر مقررات صادرات و واردات تدریس گردید.

گفتنی است، در این دورۀ آموزشی بیش از 70 نفر از کارشناسان تجارت خارجی شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک‌های علم و فناوری دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه بهشتی، دانشگاه آزاد اسلامی، پرديس تهران و پارک علم و فناوری استان البرز حضور داشتند.

 

 

 تاریخ انتشار:1398/07/28  ساعت درج:١٣:٠١  شماره خبر:٨٤٩٢  بازدید:2061

  نسخه چاپي


خروج