صفحه اصلی > اخبار > اخبار  


 

 
حضور بیش از 400 بنگاه داخلی و خارجی در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده

 

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده، پاک‌کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته در سال جاری طبق تقویم برنامه نمایشگاه‌های داخلی از تاریخ 4 تا 7 اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می­‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، در این نمایشگاه علاوه بر عرضه انواع مواد شوینده و پاك‌کننده، محصولات سلولزي و بهداشتی، محصولات محافظت از پوست و مو، رنگ مو ،عطر، ادوكلن و اسپری، خوشبوكننده و محصولات بهداشتی منزل، مواد اوليه واسطه‌ای، خدمات بازرگانی و مشاوره‌ای، انواع دستگاه‌ها، صنایع، تجهیزات و ماشین‌آلات مربوط به این صنعت به معرض بازدید عموم قرار خواهد گرفت.

از جمله مهمترین اهداف این نمایشگاه ایجاد فضای مناسب به منظور جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی، شناساندن و معرفی محصولات جدید، کمک به رونق تولید، ایجاد زمینه‌های  فعالیت در بخش‌های  علمی و تحقیقاتی پیرامون ذائقه مصرف‌کنندگان و فراهم ساختن زمینه های اشتغالزائی عنوان شده است.

 این نمایشگاه در فضایی به وسعت بیش از 16 هزار مترمربع و با حضور 237 شرکت داخلی و 190 شرکت خارجی از کشورهای چین، ایتالیا، ترکیه، کره، فرانسه، آلمان، لهستان، امارات، اسپانیا، هندوستان، سوئیس، مالزی، روسیه، انگلستان، هلند، ژاپن، لیتوانی، یونان، چک، بلاروس، اسلوونی، ایرلند، آمریکا و بلژیک برپا خواهد شد.

در مدت برگزاری نمایشگاه مذکور، هیاتی متشکل از متخصصان و تجار افغانی و ترکمنی از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

 

 

 تاریخ انتشار:1396/01/29  ساعت درج:١٣:٢٣  شماره خبر:٤٤٠٢  بازدید:2148

  نسخه چاپي


خروج