صفحه اصلی > اخبار > اخبار  


 

 
همکاری سازمان توسعه تجارت ایران با مرکز تجارت بین‌الملل وابسته به سازمان ملل ITC

 

 

معاون صادراتی وزیر و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران با مدیر و نمایندگان مرکز تجارت بین‌الملل وابسته به سازمان ملل ITC دیدار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، مدیر و نمایندگانی از مرکز توسعه تجارت بین الملل ITC  امروز در ملاقات با مجتبی خسروتاج، معاون صادراتی وزیر صنعت و ریاست کل سازمان توسعه تجات ایران و سایر مدیران سازمان، پروژه های همکاری فی ما بین دو سازمان را مورد بحث قرار دادند.

خسروتاج در خصوص این دیدار گفت: مرکز توسعه تجارت بین الملل به عنوان مجموعه زیر نظر سازمان ملل و سازمان بین المللی تجارت (WTO)، تجارب خوبی در تنظیم و تدوین استراتژی های توسعه صادرات کشورها در سطح ملی، چگونگی حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط، ارزیابی از عملکرد و توفیقات سازمانهای توسعه تجارت در کشورهای مختلف را دارا است که در قالب پروژه های مذکور و سایر موارد مقرر است سازمان توسعه تجارت ایران از تجربیات این مرکز بین المللی استفاده نماید.

وی افزود: پروژه های مذکور پیش بینی می شود با زمان بری 2 ساله حدود 8 میلیون دلار هزینه داشته باشد که سازمان توسعه تجارت ایران به دنبال تامین منابع آن از سوی کمیسیون اقتصادی اتحادیه اروپا و واگذاری بخشی از این امور به شرکت های ایرانی است.

گفتنی است، این هیات تا یکشنبه در تهران خواهد بود و با شرکت ها و نهادهای مرتبط جزئیات این پروژه ها را تعریف خواهند کرد.

 

 

 تاریخ انتشار:1397/05/13  ساعت درج:١٥:٥١  شماره خبر:٦٨٧٥  بازدید:1375

  نسخه چاپي


خروج