صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  

شیراز میزبان رایزنان بازرگانی ایران
دبیر میز روسیه از برگزاری نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی استان فارس با هدایت و نظارت معاونت توسعه بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت ایران و حضور رایزنان بازرگانی خبر داد.
 ١٦:٥١ - 1398/05/26
با حضور مودودی و شافعی در اتاق بازرگانی مشهد برگزار شد:
نشست مشترک با کمیسیون تجارت و تجار ایرانی فعال در افغانستان
نشست مشترک با کمیسیون تجارت و تجار ایرانی فعال در افغانستان با حضور مودودی، سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، شافعی، ریاست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و جمعی تجار و فعالان اقتصادی ایرانی در افغانستان در اتاق بازرگانی مشهد برگزار شد.
 ٠٨:٥٤ - 1398/05/24

ابلاغ شیوه نامه تاسیس مراکز تجاری و بازاریابی محصولات و خدمات ایرانی
شیوه نامه تاسیس مراکز تجاری و بازاریابی محصولات و خدمات ایرانی در خارج از کشور که در اسفندماه سال 97 توسط سازمان توسعه تجارت ایران ابلاغ شده بود پس از بازنگری، در تیرماه سال جاری مجددا ابلاغ شد.
 ٠٨:١٧ - 1398/05/24
مودودی در بازدید از مرز دوغارون:
دوغارون، یکی از مهم ترین دروازه های شرق کشور
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، در بازدید از مرز دوغارون در تایباد گفت: صادرات ایران به افغانستان به عنوان دومین شریک تجاری، سالانه بیش از سه میلیارد دلار است.
 ٢٠:٤٥ - 1398/05/22

همایش معرفی فرصت‌های صادراتی در خرمشهر
رایزن بازرگانی سابق ایران در سوریه، لبنان و دبیر میز خاورمیانه از برگزاری سومین همایش از سلسله همایش‌‌های معرفی فرصت‌های صادراتی خبر داد.
 ١٢:٣٦ - 1398/05/20
زادبوم در سمینار آشنایی با بازار خدمات فنی و مهندسی
لزوم توجه به خدمات فنی و مهندسی
معاون توسعه بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت ایران در سمینار آشنایی با بازار خدمات فنی و مهندسی و فروش محصولات وابسته، توجه بیشتر به صادرات خدمات فنی و مهندسی را در شرایط خاص حال حاضر، به عنوان یک امتیاز برای کشور توصیف کرد.
 ١٠:١١ - 1398/05/19
در پنجمین نشست کمیته کارشناسی شورای عالی توسعه صادرات غیر نفتی سال 98 مطرح شد:
صادرات اولویت کشور است
پنجمین نشست کمیته کارشناسی شورای‌عالی توسعه صادرات غیرنفتی کشور با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی و بخش غیردولتی عضو این شورا و همچنین نمایندگان سازمان‌های صمت استان‌ها و فعالین اقتصادی سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد.
 ١٣:٢٠ - 1398/05/16
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران در ستایش رسالت رسانه ها:
قدم زدن در مسیر درست آرمان‌ها
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران در آستانۀ روز خبرنگار، در پیامی از فعالان این عرصه تقدیر کرد.
 ٠٨:٠٧ - 1398/05/16

تکمیل فاز نخست انتخاب برند برتر
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران و رئیس کمیسیون ملی نشان تجاری (برند)، در خصوص برگزاری سومین جشنواره ملی برند گفت: تا کنون و در فاز اول ثبت نام، 136 شرکت به طور کامل اطلاعات اولیۀ خود را وارد سامانه میز خدمات الکترونیک کرده‌اند.
 ١٣:٥٠ - 1398/05/15
در دو ماهه نخست سال 98 رخ داد:
رشد صادرات محصولات معدنی فلزی
آمار منتشر شده از سوی گمرک ج.ا.ایران حاکی تحقق صادرات 1132 میلیون دلاری اقلام معدنی فلزی، اعم از مواد و محصولات معدنی فلزی به وزن تقریبی 5 میلیون تن طی دو ماه نخست سال جاری است که در مجموع حدود 75 درصد صادرات کل محصولات معدنی فلزی فروردین و اردیبهشت ماه 98 را به خود اختصاص داده و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد 24 درصدی را تجربه کرده است.
 ١٤:٤٦ - 1398/05/14

حضور پایدار ایران در بازار سوریه
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، در همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجاری سوریه گفت: هدف ما صرفاٌ فروش کالا به سوریه نیست، بلکه هدف بازسازی و نوسازی این کشور است تا پیوند شکل گرفته در دوران مقاومت را به حضوری پایدار در عرصه اقتصادی نیز تبدیل کنیم.
 ١٣:٤٠ - 1398/05/14

تفاهم هنر و تجارت
در حاشیۀ مراسم امضای تفاهم‌نامه میان سازمان توسعه تجارت ایران و سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران اظهار داشت: تجاری‌سازی بخش هنر به عنوان یکی از مهم‌ترین شاخه‌های خدمات، در سال‌های گذشته مغفول مانده و با امضای این تفاهم‌نامه در صدد استفاده از این ظرفیت هستیم.
 ١٥:٠٧ - 1398/05/12
رایزن بازرگانی ایران در عمان خبر داد:
راه اندازی خط حمل و نقل یخچالی از جاسک به عمان
رایزن بازرگانی ایران در عمان گفت: برای نخستین بار و در راستای توسعه و تقویت زیر ساخت های حمل و نقل فیمابین جمهوری اسلامی ایران و عمان، خط حمل و نقل دریایی یخچالی راه اندازی می‌شود.
 ١٢:٢٧ - 1398/05/12

برگزاری همایش همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجارت سوریه
همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجارت سوریه با حضور معاون وزارت اقتصاد و تجارت خارجی سوریه، رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و رئیس سازمان مناطق آزاد سوریه برگزار می‌شود.
 ١٢:٢٦ - 1398/05/12
در همایش رایزنان بازرگانی در استان خراسان شمالی عنوان شد:
تقویت حضور ایران در بازار ترکمنستان با بهره‌مندی از تهاتر
رایزن بازرگانی سابق ایران در ترکمنستان و دبیر میز ترکمنستان در همایش رایزنان بازرگانی در خرسان شمالی گفت: می‌توان از ظرفیت این استان در تولید محصولات ساختمانی و کشاورزی به منظور توسعۀ صادرات به ترکمنستان بهره برد.
 ١٧:٢٥ - 1398/05/09

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>