نظرات و پیشنهادات نقشه سایتپرسش های متداولEnglish
 
معرفی سازمان
 
گزارش تصویری

 
اخبار

اهمیت صنعت چاپ و بسته بندی در توسعه صادرات ایران به عراق
رایزن بازرگانی ایران در عراق در بازدید از نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی مرکز دائم بازاریابی و تجارت ایران در عراق گفت: توانمندی‌های ارائه شده در این نمایشگاه نشان‌دهنده ظرفیت بالای شرکت‌های ایرانی در تامین تجهیزات و خدمات فنی در همکاری با شرکت‌های عراقی است .
 ٢١:٣٧ - 1398/04/04
هشدار مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی:
مشوق‌های نمایشگاهی فقط با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران
مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی تأکید کرد: پرداخت مشوق‌های حضور در نمایشگاه‌های خارج از کشور و همچنین سایر رویدادهای تجاری ابتدا مستلزم اخذ مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران بوده و سپس منوط به ابلاغ و تخصیص اعتبارات لازم از سوی مراجع ذیربط است.
 ٠٢:٠٨ - 1398/04/04

برگزاری دومین همایش تأمین مالی صادرات با محوریت نوسانات ارز
مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی از برگزاری دومین همایش تأمین مالی صادرات با رویکرد نوسانات نرخ ارز و همچنین پیگیری مصوبات همایش نخست خبر داد.
 ٢٣:٣٢ - 1398/04/02
از سوی سازما توسعه تجارت ایران اعلام شد:
تمدید مهلت ثبت نام در بیست و سومین دوره انتخاب صادرکننده نمونه ملی و سومین جایزه ملی نشان برتر
مهلت ثبت نام در فرآیند بیست و سومین دوره انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی و همچنین سومین جایزۀ ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران، تمدید شد.
 ٢٠:٥٧ - 1398/04/02

علامت ویژه استاندارد صادراتی طراحی و تصویب شد
مدیر کل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی و مسئول دبیرخانه شورای عالی توسعه صادرات غیرنفتی گفت: در اجرای بند 11 مصوبات یکصدودهمین اجلاسیه شورای عالی استاندارد، اعضای کارگروه مربوط، علامت استاندارد ویژه صادرات را تصویب و پس از تایید وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران ابلاغ گردید.
 ٠٢:١١ - 1398/04/02
مدیرکل دفتر توسعه صادرات خدمات و محصولات دانش بنیان:
ارتقای توان صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان
مدیرکل دفتر توسعه صادرات خدمات و محصولات دانش بنیان با اشاره به اهمیت ایجاد تعامل مستمر و پویا میان ساختار صادراتی و ساختار علمی، تحقیقاتی و فناوری کشور، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فناور و ارتقای توان صادراتی آنها برای ورود به بازارهای صادراتی را از اولویت های سازمان توسعه تجارت ایران برشمرد.
 ١٣:٠٤ - 1398/03/29
http://farsi.tpo.ir/uploads/farakhan-national-brand-98.jpg
 
 
در یک نگاه