نظرات و پیشنهادات نقشه سایتپرسش های متداولEnglish
 
معرفی سازمان
 
گزارش تصویری

 
اخبار

نهادگرایی؛ رویکرد نوین سازمان توسعه تجارت ایران به همکاری با بخش خصوصی
دبیر شوراهای مشورتی تجارت خارجی سازمان توسعه تجارت ایران از رویکرد نوین این سازمان در تعریف، برنامه ریزی و اجرای سازوکارهای جدید و موثر همکاری با بخش خصوصی تجارت خارجی کشور خبر داد.
 ٠٠:١٩ - 1398/02/31
در دیدار مودودی با معاون وزیر صنعت جمهوری چک:
ایران فرصت طلایی برای سرمایه گذاری
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران با معاون وزیر صنعت جمهوری چک که به منظور حضور در کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و چک به تهران آمده است، دیدار و گفتگو کرد.
 ٢١:٣٥ - 1398/02/28
در راستای اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی در حوزۀ صادرات برگزار می گردد:
نخستین جلسۀ شورای مشورتی روسای اتاق های مشترک بازرگانی ایران و کشورهای همسایه
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران و مسئول اجرای پروژۀ اقتصاد مقاومتی در حوزۀ صادرات از برگزاری نخستین جلسۀ شورای مشورتی روسای اتاق های مشترک بازرگانی ایران و کشورهای همسایه با توجه به پروژه اصلی سازمان توسعه تجارت ایران در اقتصاد مقاومتی و از جمله ۱۰ پروژه اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
 ٠٨:٤٠ - 1398/02/28
رایزن بازرگانی ایران در عراق:
محدودیت جدیدی در روابط تجاری ایران و عراق وجود ندارد
رایزن بازرگانی ایران در عراق گفت: اراده ایران و عراق، تحکیم و توسعه روابط تجاری است و بر این اساس، برنامه های مختلفی برای افزایش ارتباطات اقتصادی دو کشور دنبال می گردد.
 ٢٢:٣٢ - 1398/02/23
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران:
اهمیت مدیریت صحیح در سیاست‌ها و برنامه‌های توسعۀ صادرات
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران در چهارمین شورای راهبردی توسعۀ صادرات غیرنفتی بر لزوم مدیریت صحیح سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های توسعۀ صادرات و پرهیز از اشتباهات گذشته تأکید کرد.
 ١١:١٩ - 1398/02/23
دبیر شورای عالی توسعۀ صادرات غیر نفتی کشور و سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران :
لزوم حضور رایزنان برای تسهیل در تجارت/ وزارت صنعت، فرماندۀ صادرات کشور است
دبیر شورای عالی توسعۀ صادرات غیر نفتی کشور و سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران در نخستین جلسۀ شورای عالی توسعۀ صادرات غیر نفتی کشور در سال 98، گفت: معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر لزوم ایجاد تشکیلاتی برای رفع موانع صادراتی و تسهیل مبادلات تجاری با حضور رایزنان بازرگانی با مشارکت وزارت صنعت، معدن و تجارت و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، وظیفه فرماندهی صادرات کشور را برعهده وزارت صنعت، معدن و تجارت دانست و اعلام کرد که اختیارات لازم در جهت توسعه صادرات از طریق مصوبه دولت و یا ستاد مقابله با تحریم به وزارت صنعت، معدن و تجارت داده خواهد شد.
 ٢١:٣٠ - 1398/02/21
 
در یک نگاه